• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Acana Producent Karmy dla Psów

ACANA, kanadyjski mistrz w produkcji karmy dla psów i kotów, przewodzi w tworzeniu żywienia, które jest autentyczne i zdrowe dla Twojego pupila. Wyjątkowa kuchnia NorthStar® w Albercie dostarcza nam receptury, które odzwierciedlają prawdziwą biologiczną potrzebę naszych czworonożnych przyjaciół. Acana karma bazuje na sprawdzonych składnikach dostarczanych przez lokalnych farmerów i rybaków. Sercem tej karmy jest filozofia WholePrey, zapewniająca nie tylko mięso mięśniowe, ale również organy, chrząstki i szpik, które są esencją prawdziwego, pełnowartościowego żywienia.

Nie tylko ilość mięsa w karmie robi różnicę. ACANA stawia na różnorodność - oferując produkty dla psów każdej rasy i wieku. Czy to linia ACANA Classics bogata w czerwone mięso czy bezzbożowa seria ACANA Dog z karmą dla aktywnych pupili - każdy właściciel znajdzie coś odpowiedniego dla swojego zwierzaka. A dla tych o wrażliwych żołądkach? ACANA Singles to odpowiedź, oferując karmy monobiałkowe, które są łagodne dla układu trawiennego.

A dla naszych miauczących przyjaciół? ACANA nie zapomina o nich, oferując karmy zawierające aż 75% składników mięsnych, dopasowane do każdego etapu życia kota.

Z ACANA karma dla psa staje się nie tylko posiłkiem, ale prawdziwym doświadczeniem smakowym, bazującym na najlepszych składnikach i miłości do zwierząt. Twojemu pupili dostarczysz nie tylko posiłek, ale przede wszystkim zdrowie i energię na cały dzień.