• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - Applaws

Applaws to symbol zaawansowanej brytyjskiej myśli w dziedzinie żywienia zwierząt. Tworzona przez firmę MPM Products, która od początku swojego istnienia nie chciała iść na kompromisy w kwestii jakości. Karma applaws dla psa, bogata w czyste mięso - odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wybrednych zwierzaków. Co wyróżnia karmę Applaws na tle konkurencji?

Bezbożowa i hipoalergiczna receptura zawierająca 80% mięsa dla kotów oraz 75% dla psów. Nie były to byle jakie składniki – to czyste, soczyste kawałki mięsa, pozbawione zbędnych wypełniaczy.

W 2010 roku Applaws zaskoczył rynek innowacyjnym rozwiązaniem: przeźroczystymi saszetkami dla zwierząt, które wprost prezentowały to, co w środku – autentyczne kawałki mięsa z delikatnymi dodatkami. Applaws to nie tylko karma. To obietnica zdrowego żywienia, naturalności i jakości. To pewność, że każdy kęs podawany Twojemu zwierzakowi to tylko to, co najlepsze. A to, co przygotowuje firma MPM Products dla przyszłości? Tylko oni wiedzą, ale możemy być pewni, że będzie to coś, co znów zaskoczy nas wszystkich.